Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

 

Warto wiedzieć

Pierwsze godziny po przebudzeniu mogą mieć znaczący wpływ na naszą produktywność w ciągu całego dnia roboczego. Ważne jest, więc, by wykształcić w sobie kilka nawyków, które pomogą w osiągnięciu sukcesu.

Dobry szef, to taki, który cieszy się wśród pracowników zaufaniem i szacunkiem. Oto 9 rzeczy, których nigdy nie powinien mówić, by ich nie stracić:

Ocieranie się o przedmioty, inne zwierzęta lub ludzi jest zachowaniem najczęściej przypisywanym kotom, które przychodzą się „łasić”. Robią to w sposób bardzo charakterystyczny, pełny wdzięku i delikatności. Okazuje się, że psy ocierają się o inne osobniki równie często jak kocia konkurencja, lecz w nieco inny, czasami wręcz brutalny, sposób.

Aromatyzowana trawą żubrową wódka o silnym, leśnym zapachu to nasz towar eksportowy. W każdej butelce Żubrówki zanurzone jest równo przycięte dziko rosnące źdźbło.

Nawet gdy nasza waga utrzymuje się w normie, a ryzyko bezdechu sennego jest niskie, prawdopodobieństwo wystąpienia udaru może znacznie wzrosnąć, jeżeli mamy w zwyczaju spać krócej niż sześć godzin na dobę - przekonują naukowcy z Uniwersytetu Alabamy w Birmingham.

Moje podróże

lubl1o
lubl1s
lubl1t
lubl1u
lubl1a
lubl1b
lubl1c
lubl1d
lubl1e
lubl1f
lubl1g
lubl1h
lubl1i
lubl1j
lubl1k
lubl1l
lubl1m
lubl1n
police hq
grand hotel prisztina
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20