Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

 

Dola idola ”spod żyrandola”
Karolina Wazelina” oraz „Foczka”
Wciąż puszczały sprośne oczka.
To na fejsie, to tweeterze,
na tik-toku - w netu sferze.

Trzy przypadki

Emocje, niemal katatoniczne uczucia, łzy, śmiech i miłość , a właściwie jej poszukiwanie to najkrótsza chyba recenzja książki  Grażyny Adydan „Trzy przypadki”. Ciepłe, miękkie, kobiece ujęcie wrażliwości, widzenie świata przez pryzmat swoich oczekiwań wobec mężczyzny, nastroje i wewnętrzne lęki przed rzeczywistością, która zaskakuje, a czasem bawi, delikatne ujęcie seksu i indywidualne, bardzo osobiste spojrzenie na kielecką rzeczywistość kobiety uwikłanej w samotne życie.

Ale to już było......

Melchior Wańkowicz za slogan reklamowy „cukier krzepi” zgarnął, przed  II wojną światową 5000 zł. Była to suma astronomiczna na owe czasy. Podobnie, ale nie tak wielkie pieniądze zarobiła, już w czasach realnego socjalizmu, za słynne „coca cola to jest to” Agnieszka Osiecka. Dziś nikogo nie dziwią spoty reklamowe z udziałem celebrytów i ludzi z pierwszych stron gazet. Honoraria za takie usługi sięgają setek tysięcy złotych, a niekiedy milionów. Takie prawidła wolnego rynku, że za „twarz” trzeba zapłacić.

Moje podróże

Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20