Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

 

Szopska i burek na przystawkę, czyli zamiast wstępu

Do Prisztiny dotarliśmy samochodem w przeddzień 5. rocznicy ogłoszenia niepodległości przez Kosowo, która przypada na 17 lutego. Był to kraj wówczas dla nas nieznany i trudny do zrozumienia. Na ulicy spotkaliśmy tłumy ludzi, którzy nie zważając na zimowy chłód, świętowali niepodległość, manifestując radość z życia w wolnym kraju. I tylko znajdujące się wzdłuż dróg tablice po angielsku, albańsku i serbsku informowały, że wciąż stacjonują tu międzynarodowe siły pokojowe, w skład których wchodzą wojskowi, policjanci, gdzie działa misja Unii Europejskiej z udziałem sędziów, prokuratorów, celników i ekspertów różnych specjalizacji niezbędnych do przywrócenia normalnego funkcjonowania w tym kraju. To wszystko ciekawiło i zobowiązywało do dokumentowania faktów - ze wstępu.

Drodzy Przyjaciele, Znajomi i Czytelnicy - od dzisiaj możecie kupić Pisane w kotle - książka w „Księgarni Dosłownej” mieszczącej się w Centrum Kultury w Lublinie przy ul. Peowiaków 12. Polecam wszystkim zainteresowanym wizytę w tej placówce, która prowadzi przesympatyczny p. Rafał Rutkowski. Księgarnia ta ma wyłączność na sprzedaż mojej książki.  Zapraszam. ? ? ?

Osoby zainteresowane otrzymaniem książki drogą pocztową zapraszam do kontaktu mailowego : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://www.gallant.pl/ksiazka-pt-pisane-w-kotle.html

Moje podróże

lubl1o
lubl1s
lubl1t
lubl1u
lubl1a
lubl1b
lubl1c
lubl1d
lubl1e
lubl1f
lubl1g
lubl1h
lubl1i
lubl1j
lubl1k
lubl1l
lubl1m
lubl1n
police hq
grand hotel prisztina
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20