Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

 

Dziś odbyła się w Prisztinie - po raz pierwszy na takim szczeblu - konferencja przedstawicieli rządów:  Albanii, Bośni, Czarnogóry, Kosowa, Macedonii i Serbii. Spotkanie grupy "Szóstki Zachodnich Bałkanów" (WB6) było kontynuacją tego, jakie odbyło się w sierpniu ubiegłego roku, w Berlinie. Po raz pierwszy, od zakończenia wojny bałkańskiej, wziął w nim udział wicepremier, minister spraw zagranicznych Serbii - Ivica Daćić. W spotkaniu wziął udział także Johannes Hahn -  komisarz ds. negocjacji europejskiej polityki sąsiedztwa i rozszerzenia UE.

Hahn w swoim wystąpieniu pogratulował wszystkim obecnym na spotkaniu przedstawicielom rządów normalizacji stosunków i poinformował, że UE chce wesprzeć państwa z grupy WB6 i przeznacza dla nich na rozbudowę infrastruktury i transport 1 mld euro. Pieniądze te mają przyczynić się do połączenia wszystkich stolic państw tej grupy oraz najważniejszych bałkańskich portów morskich. Projekty - mają być zgodne ze standardami UE -  muszą zakończyć się do 2030 roku. Na zdjęciu: Z lewej, Hashim Thaci - wicepremier, minister spraw zagranicznych Kosova oraz Ivica Daćić - wicepremier, minister spraw zagranicznych Serbii. Foto: Zeri

Moje podróże

lubl1o
lubl1s
lubl1t
lubl1u
lubl1a
lubl1b
lubl1c
lubl1d
lubl1e
lubl1f
lubl1g
lubl1h
lubl1i
lubl1j
lubl1k
lubl1l
lubl1m
lubl1n
police hq
grand hotel prisztina
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20