Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

 

 

Bardzo zaskoczyła mnie dziś postawa TR podczas głosowania nad wotum zaufania dla nowego rządu RP. Poparli koalicję PO-PSL. O ile nie zaskoczyła mnie postawa samego szefa J. Palikota, tej rozlatującej się partii - to dziwić może stanowisko innych posłów TR. Ale cóż, skoro Palikot coraz to zmienia poglądy, epatuje od prawa do lewa swoją "lojalnością", to i teraz, gdy roztrwonił 25 posłów z 40, to nic dziwnego, że on i resztki jego popleczników szukają obecnie wsparcia u silniejszych.


Budzi tylko niepokój fakt, czy kandydaci TR, którzy z szeroko pojętą Lewicą szykują się do kandydowania w zbliżających się wyborach samorządowych - nie poprą nagle kandydatów PO? Albo PSL? Sądząc z postawy Palikota i jego partii - taki scenariusz jest możliwy. I znowu okaże się potem, że Lewicę wystrychnięto na dudka? Czy też Lewica wystrychnęła się sama, ufając Twojemu Ruchowi? A może warto jeszcze nad tym pomyśleć?


Skoro usłyszeliśmy z ust Palikota ” – Chciałem powiedzieć pani premier – jak Boga kocham – żałuję, że pani nie rządzi od 2007 roku. Naprawdę, nie żartuję. Więcej – gdybym w 2010 roku wiedział, że doczekam takiego premiera i takiego expose, to bym nie wyszedł z Platformy w 2010 roku" .


To przecież jawna prośba o powrót do PO. TR upada, więc ratuj się kto może? Tak to odebrałem. Teraz tym bardziej wiem co znaczy - Twój Ruch Palikota. Ale z perspektywy bałkańskiej może to inaczej słychać i widać? Kto wie? A może się mylę? 
Pozdrawiam z Bałkanów 

 

PS. Kilka lat temu napisałem felieton. No i miałem rację ( po raz kolejny). Zapraszam do lektury.

http://www.gallant.pl/blog/157-czas-na-dywersyfikacje-lewicy.html

 

2014-10-01 22:13

Moje podróże

lubl1o
lubl1s
lubl1t
lubl1u
lubl1a
lubl1b
lubl1c
lubl1d
lubl1e
lubl1f
lubl1g
lubl1h
lubl1i
lubl1j
lubl1k
lubl1l
lubl1m
lubl1n
police hq
grand hotel prisztina
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20